Как се убива свободата на словото (с политкоректност)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » ср юни 16, 2021 9:57 am

САЩ - новият СССР :buble:
Разбира се, това е руска пропаганда (без ирония).

Но фактите са си факти: Негрите са по-тъпи средностатистически, това е доказан и доказуем факт. Откривателят на ДНК структурата е остракиран, защото просто както и да го върти и суче, истината си е истина и политкоректността няма друг вариант, освен да я игнорира.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пон юли 26, 2021 11:15 pm

"Защо му се дава трибуна на тоя". Някой го написа наскоро, ама не помня кой. :grin1:
Разбирате ли? Някой истанбулец решава кому да се даде и кому - не трибуна.
БНР си е джендърастко радио от години. Сега вече и всички останали трябва да станат такива.
Тия неокомуняки дори не разбират как режат клона под себе си. Сякаш са им ампутираликритичното мислене,

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет юли 29, 2021 11:27 am

Изображение

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » ср авг 04, 2021 5:26 am

Изключително точна реч на Аткинсън.Много интелиген пич :thumbup:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » ср авг 04, 2021 5:29 pm

Естествено. Ако случаят с натропването от оня гнусен (и типичен) педераст-знаме на дайбббеге, Джасим, не се бе разчул...всъщност, върнаха ли на работа наклеветения човек...?

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет авг 06, 2021 10:22 pm

Сайтът е на БНР. А самата статия няма да коментирам, тя е сто на сто моето мнение по въпроса. Ето това става, когато агресивната толерастия на либералите вземе властта. Демек хората на Стринг и Рамадан.
https://bnr.bg/horizont/post/101506604/ ... fwRtBjDkSw

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет авг 13, 2021 10:54 pm

Дъбарите винаги са готови да изкопаят ново дъно!

ЖАЛ-КА-РИ: :thumbdn: :thumbdn:

Stringmeteo написа:
пет сеп 10, 2021 1:15 am

По темата: да ти кажа, през оная работа ми е дали Кирил Петков или "Мунчо" ти е нарушил конституцията.

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » съб сеп 11, 2021 8:42 pm

За не знам кой път вече Фейсбук ми цензурират (демек трият :D ) съвсем нормални и аргументирани коментари - вчера последното беше за Старлинк , бях написал че не е практичен проект да има толкова сателити на ниска орбита , пречи на астрономията и.т.н много по-добре е да има няколко стотин на по-висока орбита.Да малко повече лейтънси , но много по практично , евтино и.т.н .....Ииииии са изтрити за неотговаряне на правилата? Айде бе кои правила? Да си кажеш мнението? :grin1: Без обиди или нещо такова , жалко че не направих скрийн шот.Не знам дали админите на групата ги репортват или си е от фейсбук , мисля че е от самия фейс.И другото странно е , че когато исках да постна един линк към проект на друга компания за сателитен нет изобщо не ми даваше и не излизаше? :grin1: Аз точно затова пиша такива коментари да видя колко е цензурата и да си направя изводите , а не толкова да обяснявам на някакви глупаци нещо си.... така или иначе на никой не му дреме или просто си действа както на него му отърва

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб сеп 11, 2021 9:37 pm

Мен пък ме изхвърлиха от една англоговоряща група за пътуванията по железниците във фейсбук преди 1 седмица заради расизъм :laughm:
Много хора се били оплакали за две мои мнения. И то получих информацията едва след като лично писах на един от модераторите и поисках обяснение. Защото просто ми изчезна групата и разбрах, че са ме разкарали, но никой не ми писа да ми обясни решението.
Едното "расистко" мнение било когато написах, че един път още 2013 г съм ходил в Париж и че не ми е харесало и повече няма да ходя. Видял съм как африканците прескачат за безплатно преградите в метрото, и също въоръжени полицаи с автомати, което ме изплаши. Тогава в Германия нямаше такива неща. Нищо повече не съм писал освен това, което съм видял с очите си, не съм правил оценка или характеристика на черните. Ако бях написал, че бели европейци прескачат в метрото, за да лъжат и минат безплатно никой нямаше да ме блокира за расизъм, 100% сигурно! "Расизмът" е винаги САМО в ЕДНАТА посока! Дори когато го няма.
Другото мнение беше към публикацията на някаква с турско име, която си купила интеррейл-билет за пътуване в чужбина с влак, но понеже била студентка Еразъм /не пропусна да се изтъкне комплексарката/ нямала пари за хотели и пита дали някой може да я приюти за нощувките... :palm: :palm1:
Къде си тръгнала ма пикло като нямаш пари :-? Който няма пари, не си развява задника по туризъм и екскурзии по чужди държави. И на мен ми се е ходело в чужбина когато бях беден студент, ама не съм тичал да прося да ме приютявят безплатно, понеже съм си купил билет за влак, обаче нямам къде да спя. :nono: Такива са те, използвачи нагли, ми се правят на хитреци. Отговорих само "защо някой трябва да ти намери безплатна нощувка? Който няма пари не пътува по екскурзии".
Нито в едното нито в другото мнение има някаква доза расизъм. Обясних да модератора, питах го какви права съм нарушил, не можа да ми обясни, само каза "Расизъм" и точка. Някакъв 18-годишен хлапак, с промит зелено-ляв мозък ще взема грешно решение като папагал - всичко е расизъм, когато няма друго обяснение защо някой трябва да бъде блокиран.
На 26 септември има избори за канцлер и за нов парламент, ще гласувам за АФД :!: :thumbup: Те са като ДБ по проценти ще рече 11-12, могат да ги вдигнат на 15%, а в източните провинции ще са над 20%.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет сеп 17, 2021 10:09 pm

Споко, скоро - и в реалния живот, когато истанбулците на Спонджбоб вземат властта.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб сеп 18, 2021 12:20 am

Хахахах, Макс, около тебе е винаги забавно. :lol: Трябваше да им разправиш на групата историята с химикалката. :lol: Тогава можеше да те повишат на модератор. :laughm:

Отговори

Върни се в “Политика”