ПРЕЗИДЕНТСКИ ИЗБОРИ 2021 (14.11.)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

ПРЕЗИДЕНТСКИ ИЗБОРИ 2021 (14.11.)

Мнение от Stringmeteo » пон сеп 13, 2021 1:53 am

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон сеп 13, 2021 6:43 pm

Октай пред Фрог: Петър Стоянов продаде емблемата СДС на мафията ГЕРБ
13.09.2021
Притеснително е мълчанието на Петър Стоянов относно споменатата от талибаните на ГЕРБ негова кандидатура за президент и то няколко дни след като около 6 септември направи няколко обиколни по телевизиите.

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пон сеп 13, 2021 8:01 pm

Да питам полуидиотите, кога някой е казвал, че на Петър Стоянов са предлагали да стане кандидат-президент?

Петър Стоянов: Да е ясно, нито аз съм се предлагал, нито друг ми е предлагал да бъда издигнат за президент

https://fakti.bg/bulgaria/612413-petar- ... -prezident

И като гледам какво облекчение настъпи сред фатмаколюбителите, много жалко, че Петър Стоянов не иска. А не иска заради "разделението сред десните". Идиотите от ДБ да си правят изводите ако могат.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » пон сеп 13, 2021 8:19 pm

Жалко наистина, защото бат Пешо може би е единствения шанс да не бъде преизбран Радев и цялата тая нефелна лаеща паплач, негодна да сътвори каквото и да е управление, да бъде разкарана. Дано все пак се навие, дано се разберат с Баце, тогава ще ми е много интересно такива като Стринги и целия умно-красивитет с всичките си европейски ценности как ще отидат до един да гласуват за резидента Радев. Предполагам не иска, защото предусеща на какво оплюване ще бъде подложен от същия този умно-красивитет.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон сеп 13, 2021 11:24 pm

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » пон сеп 13, 2021 11:50 pm

Със и без Стоянов, Резидентът е пътник! Народът не иска Разединител за президент! А Разединителят и подръжниците му са толкова прости и нагли, че си въобразяват, че ще им се размине!
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » вт сеп 14, 2021 1:27 am

doncho написа:
пон сеп 13, 2021 8:01 pm

И като гледам какво облекчение настъпи сред фатмаколюбителите, много жалко, че Петър Стоянов не иска. А не иска заради "разделението сред десните". Идиотите от ДБ да си правят изводите ако могат.

Пешо Развода изобщо няма смисъл да се самопохарчва и каля с политика отново, вече на дърти години. По-добре да си остане в миналото, където повечето хора му имат уважението. Ако сглупи да се впуска на тези избори, ще го направят дармадан ляволибералните и умнокрасиви медии. Няма смисъл да вдига кръвно на 70 години. За мен лично, това е най-свестният президент, който сме имали от петимата до момента и се радвам, че обещава, че няма да играе тази есен.

Според мен, за да се гътне кухия фатмак, ще е нужна силна фигура, обществено известна, непартийна такава, зад която да застанат хора от по-голямата част от политическия спектър (имам предвид граждани, разбира се, а не михлюзите от НС и другите политически партии).

Шансът е да се активизира масово т.нар аполитичен електорат, защото иначе няма да стане номера. Всички с пристрастия към дадена партия, в по-голямата си част, ще подкрепят съответния партиен кандидат или когото партията им каже, че подкрепя - демек Мунчо.

Ако не си тръгне от Дондуков 2 кремълското тамагочи, то ни чакат наистина много тежки месеци след това. :nono:
Stringmeteo написа:
пет сеп 10, 2021 1:15 am

По темата: да ти кажа, през оная работа ми е дали Кирил Петков или "Мунчо" ти е нарушил конституцията.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » вт сеп 14, 2021 8:06 am

Леберкез, за съжаление си прав, но не мисля, че друг има какъвто и да е шанс. Баце има много нисък рейтинг, никой от неговите хора- примерно Т. Дончев или Биков няма да събере нищо. Най-малкото на втори тур всички ще са срещу него и Радев печели. Може би с Плевнелиев има някакъв минимален шанс, но пак е трудна работа. За друг кандидат просто не се сещам.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт сеп 14, 2021 8:47 am

За мен лично е необяснимо как интелигентни хора биха гласували за сегашният президент. Такъв разеденител на нацията не сме имали до сега. Изключително слаб президент следващ дословно каквото му напишат. Руско протижие. :thumbdn:

Потребителски аватар
Leberkez
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » вт сеп 14, 2021 8:58 am

raptor,

Е, аз затова казах непартийна кандидатура, а не биковци и дончевци. ;)

Макар че в неделята си говорих с един авер по темата и той изрази теза, че за Буци е оферта Мунча да остане още един мандат и да продължи да се орезилява поголовно. За герберите далеч по-голяма цел е да си възстановят (или поне да се опитат) позициите в парламента и изпълнителната власт, за сметка на иначе бутафорния президентски пост, в която теза има немалко логика, ако се замисли човек. Най-малкото, което е - голяма част от електората на ИТН е или аполитичен или разочарован гербаджийски такъв, т.е силно плаващ, който във всеки един момент и прогресивно може и ще почне да се разочарова от Тошковците.
Всички вече са на мнение, че ноември редовен кабинет ще има най-сетне и ако този кабинет изкара зимата, не се знае какви ще ги е надробил до пролетта, а те вече няколко месеца изписват вежди на герб с цирковете, които правят.

Обаче, аз пък съм против да се дават даром още пет години на безполезното влечуго да опърдява столовете на Дондуков 2 и да разединява обществото :thumbdn:
Stringmeteo написа:

По темата: да ти кажа, през оная работа ми е дали Кирил Петков или "Мунчо" ти е нарушил конституцията.

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » вт сеп 14, 2021 9:27 am

Дори и сегашният Резидент да се съгласи да си навре юмрука отзад, срещу отказ на Гешев да съди него и престъпниците от кабинета му, то това не е вариант ГЕРБ да го пожалят. Този злобен селяк опозори най-високата институция и офицерската чест с действията си. Няма президент в Европа, който да се изложил тъй грозно, като в името на собственото си спасение да е разцепил народа си и да повел открита война срещу правителството.
Ей затова Зелен чорап не трябва да стъпва вече на Дондуков!
Последна промяна от 4uk на ср сеп 15, 2021 6:24 am, променено общо 1 път.
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » вт сеп 14, 2021 9:39 am

:laughm: :laughm:

Страхотно попадение! Милото то комунистче, детето на чичо Васко Ченгето... Ами изписват им ги зелените чорапки от така наречения тил
:grin1: :grin1:
Stringmeteo написа:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт сеп 14, 2021 6:06 pm

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср сеп 15, 2021 3:43 am

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » ср сеп 15, 2021 4:41 pm

Поредните палячовщини на горните скапаняци. Освен да се правят на интересни за нищо друго не стават.

А ето и поредната рухнала лъжа на лъжливите боклуци завзели властта.

Няма данни да са подслушвани граждани, рухнаха опорките на Хаджигенов и Рашков.

https://www.24chasa.bg/novini/article/10183941
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Отговори

Върни се в “Политика”