"Радевщини" безкрай

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пет ное 19, 2021 1:35 am

bismarck написа:
чет ное 18, 2021 10:54 pm
Не знам дали на админа му е поникнала кост в мозъка, като на доберманите на стари години.
Затоива пускам това.
На моменти ми се струва, че наистина някой е подменил доста интелигентния и наистина заслужаващ респект мъж, известен с ника Стринг.
viewtopic.php?p=554269#p554269
Той просто следва това, което му кажат партийните медии.
Линкът е доказателство за това. Тогава партийните медии са му подавали една позиция, сега вече е друга позицията. Ако не си забелязал, "собственото" мнение на лилявите сектанти винаги е 1:1 с това, което се пише в медиите им.
Реалист.

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пет ное 19, 2021 12:35 pm

Weatherman написа:
пет ное 19, 2021 1:35 am
Линкът е доказателство за това. Тогава партийните медии са му подавали една позиция, сега вече е друга позицията. Ако не си забелязал, "собственото" мнение на лилявите сектанти винаги е 1:1 с това, което се пише в медиите им.
За съжаление си прав. Откакто Икономедия мина на страната на Кирил и Асен, сън не ме хваща. Налага се сам да мисля, ако искам да остана с ДБ. Половината не издържаха на това напрежение и преминаха в лагера на ПП. Колко по-лесно е да прочетеш какво мислиш, вместо да се напъваш. :roll:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет ное 19, 2021 12:51 pm

Само да вметна, че хора с мозъчна дейност на нивото на футболни запалянковци са доста под моето ниво. И не, изобщо не твърдя, че последното е някакво много, много високо, а още по-малко - гениално. Просто казах "доста под" ;) :deal: ...

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пет ное 19, 2021 1:49 pm

Stringmeteo написа:
пет ное 19, 2021 12:51 pm
Само да вметна, че хора с мозъчна дейност на нивото на футболни запалянковци са доста под моето ниво. И не, изобщо не твърдя, че последното е някакво много, много високо, а още по-малко - гениално. Просто казах "доста под" ;) :deal: ...
Просто виж какво си писал и какви линкове си пускал преди три години и сега. И после се върти като фурнаджийска лопата.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет ное 19, 2021 2:01 pm

doncho написа:
пет ное 19, 2021 1:49 pm
Просто виж какво си писал и какви линкове си пускал преди три години и сега. ...
:deal:
Stringmeteo написа:
Само да вметна, че хора с мозъчна дейност на нивото на футболни запалянковци...
:banghead: :hammerh: :stup:
"На 5 години цесекар - завинаги цесекар!" :joyhat: :bgflag:

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пет ное 19, 2021 2:03 pm

Victus написа:
пет ное 19, 2021 12:35 pm
Weatherman написа:
пет ное 19, 2021 1:35 am
За съжаление си прав. Откакто Икономедия мина на страната на Кирил и Асен, сън не ме хваща. Налага се сам да мисля, ако искам да остана с ДБ. Половината не издържаха на това напрежение и преминаха в лагера на ПП. Колко по-лесно е да прочетеш какво мислиш, вместо да се напъваш. :roll:
Tи нали сподели, че си член на ДБ (ако се бъркам се извинявам, но май ти беше). Ако е така, е нормално да усещаш някаква ревност от ПП. Истината обаче е, че новата партия макар и със сходни идеи на ДБ, ги презентират много, много по-достъпно, ясно, конкретно и то не само разбираемо за софийската публика и градските интелектуалци. Освен това нямат зависимост от Прокопиев, тъй като самите членове на партията са богати хора и нямат нужда от това. Техния живот извън помията на политиката е далеч по-уреден и спокоен.
Освен всичко и изглеждат по-добре, по-оптимистични, млади, образовани, енергични и без прекомерно сипене на помия, а наблягане на идеи за промяна.
Обещаното разгръщане на потенциала на Северна БГ започва още от служебните кабинети. Със съдействието му още в началото на следващата година летище Русе започва отново да функционира с полети до София, след 20-30 години забвение.

Освен това е задействана и процедурата за започване на строеж на АМ /или скоростен път по-скоро/ Русе Търново. Русе единствният голям град оставен без достъп до магистрала или скоростен път, макар да е на ключово местоположение и в миналото много неща в БГ да са започвали именно от тук.
https://kiss13.net/news/ruse/novo-obesh ... e-dogodina
И относно простотиите на Герждиков вчера - последните месеци парите за първа линия се дават редовно, за разлика от преди, и вече са 1200лв. Дори получихме 5 дни отпуска бонус за 2020г и бяхме на 7-часов работен ден.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » пет ное 19, 2021 2:10 pm

Пари се дават, въпросът е откъде се взимат. В голям възторг си,квите, но почакай. Бързаш. Още ще раздават - хилядарки.

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пет ное 19, 2021 2:11 pm

Stringmeteo написа:
пет ное 19, 2021 2:01 pm
doncho написа:
пет ное 19, 2021 1:49 pm
Просто виж какво си писал и какви линкове си пускал преди три години и сега. ...
:deal:
Stringmeteo написа:
Само да вметна, че хора с мозъчна дейност на нивото на футболни запалянковци...
:banghead: :hammerh: :stup:
"На 5 години цесекар - завинаги цесекар!" :joyhat: :bgflag:
За съжаление твоето не е развитие, а деградация.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » пет ное 19, 2021 2:13 pm

На мен ми изглежда на деменция.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пет ное 19, 2021 2:14 pm

itmpm написа:
пет ное 19, 2021 2:10 pm
В голям възторг си,квите, но почакай. Бързаш.
Съгласен съм, в момента споровете до голяма степен са чесане на езици /пръсти/. Нека се състави правителство, да мине известно време, поне година, и тогава ще преценяваме кой бил крив, кой бил прав. Ако съм бил в грешка, без никакво притеснение ще призная и ще избирам най-доброто според мен към дадения момент. Герберските маниаци обаче са толкова влюбени в отвратителния Баце, че за нищо на света лоша дума за ГЕРБ и Бацето, дори да почне да убива хора и да изнасилва деца. Всеки поне леко обективен вижда това.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » пет ное 19, 2021 2:27 pm

Аз знам само, че яде хора, не съм чувал да изнасилва деца все още. :roll:

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пет ное 19, 2021 3:00 pm

quittr написа:
пет ное 19, 2021 2:03 pm
Tи нали сподели, че си член на ДБ (ако се бъркам се извинявам, но май ти беше). Ако е така, е нормално да усещаш някаква ревност от ПП. Истината обаче е, че новата партия макар и със сходни идеи на ДБ, ги презентират много, много по-достъпно, ясно, конкретно и то не само разбираемо за софийската публика и градските интелектуалци. Освен това нямат зависимост от Прокопиев, тъй като самите членове на партията са богати хора и нямат нужда от това. Техния живот извън помията на политиката е далеч по-уреден и спокоен.
Не съм член на никаква партия. Че по-добре се презентират е вярно. Но използват и не малко популизъм.
Ти как разбра, че членовете на партията са богати без още да има регистрирана партия? Това е нехомогенна група от хора, събирани на пожар. Не знам какво точно ги обединява. Може би, че всички милеят за България. :grin1:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет ное 19, 2021 3:15 pm

Вчера се зачудих защо Слави толкова бързо заяви пълна подкрепа на ПП? Какво са му обещали? Замислих се как преди 3 месеца се зачудихме защо така прецака нещата. Ами тогава Кирил Петков беше още в правителството. Трябваше да го изкарат, за да направи партия. Всичко е било нагласено. Трябвало е да няма правителство, за да управляват сега правилните хора....

Отговори

Върни се в “Политика”