Правителство на Кирил Петков (и парламентарно "мнозинство на промяната") - дейност, мнения, анализи, прогнози...

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm
Контакти:

Мнение от 4uk » пет май 13, 2022 11:05 am

Не, не, идеята е след няколко години изобщо да няма руски газ - и без пари да го дават, няма да го искаме!

Aha
Регистриран: чет яну 14, 2010 10:27 am

Мнение от Aha » пет май 13, 2022 11:06 am

4uk написа:
пет май 13, 2022 11:05 am
Не, не, идеята е след няколко години изобщо да няма руски газ - и без пари да го дават, няма да го искаме!
Твоята малоумна идея, няма нищо общо с това което реално се случва. Но ЧУКА си е ЧУК. В главата стомана само!

npapanov
Регистриран: съб яну 16, 2010 2:13 pm

Мнение от npapanov » пет май 13, 2022 1:21 pm

Няма идеи, герберасто-джендърските клептократи чисто и просто изпълняват нарежданията на американците, и продават националния интерес за жълти стотинки. На помиярите това им е предостатъчно, те да си живуркат и да се изживяват като големи евроатлантици, а оттам нататък какво се случва с българите им е през оная работа. 🤬

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » пет май 13, 2022 3:01 pm

Такива като кух,Скълайна и още няколко други са ми много интересни... Халхабер си нямат от света,ама големи философи,то за това сме на това дередже. По всички теми компетентни ,само те знаят истината,а ние простосмъртните (около 90% от населението на България) сме русофили,дебили и тн.
Много са ми смешни като започнат да развиват някакви теории и те не знаят какво приказват ,но да има там нещо написано.

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пет май 13, 2022 6:53 pm

"Демократична България" настоя за "депутинизация на държавата", за да остане в коалицията

А какво стана със съдебната реформа? Напоследък не се чува за нея, а депутинизацията трябва да тръгне оттам. :hmm:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » пет май 13, 2022 7:23 pm

Victus написа:
пет май 13, 2022 6:53 pm
"Демократична България" настоя за "депутинизация на държавата", за да остане в коалицията

А какво стана със съдебната реформа? Напоследък не се чува за нея, а депутинизацията трябва да тръгне оттам. :hmm:
Ами закриха Спец съда и спец прокуратурата, делата срещу олигарсите паднаха (включително и на онзи юнак от Буджака, на който Командирът му е подарил в края на 90-те предприятия за милиарди) mission accomplished както се казва, поне що се отнася до съдебната реформа, Сега според мен ще се насочат към зеленото бъдеще понеже същия този г-н от Созопол/Разград :grin1: има интереси и инвестиции във ВЕИ и Соларни паркове и обича да дърпа държавни субсидии за тях. А и едната основна линия заради която Америка за България спонсорира ДБ е точно бързата и "ефективна" имплементация на зелената сделка. Неслучайно държат МОСВ все пак :buble:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » съб май 14, 2022 3:56 pm

Румен Радев: Политиката на Булгаргаз е неразбираема и извън потилическата и икономическата логика.

Няма политика на Булгаргаз друарю Радев. Има политика на мошениците завзели властта с твоя помощ. Първо се опитаха да преебат азерите, сега се хвалят че щяли да вземат газ от тях. Наместиха посредници, източиха Чирен и крадат и с гъза си под ръкоплясканията на идиотите гласували за тях. :deal:

https://www.24chasa.bg/novini/article/11578893
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб май 14, 2022 11:14 pm

Днес Струма отиде за след 2030-та. :laughm:
Имало е евро инспекция за строежите на пътища и са констатирали, че не се работи. Това е резултата от новото управление - заеми, заеми и нищо не се прави. :lol:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm
Контакти:

Мнение от 4uk » нед май 15, 2022 11:57 am

Чак не им се вярва на русоробите, как ще занулим руското политическо и икономическо влияние в България за няколко години! :flourish:
Да благодарим на украинците, че създадоха повод! :thumbup:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед май 15, 2022 7:39 pm

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед май 15, 2022 10:35 pm

Стринг, Куит, каква според вас е причината щатската фирма доставчик на втечнен газ да се пази в толкова дълбока тайна? Направо никой не знам коя ще доставя газта.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон май 16, 2022 2:05 pm

Петков го обясни, има твърде голяма конкуренция и то с много по-големи и богати държави от нас и съществува възможност се създадат проблеми на дадената фирма, че ни е предложила добри условия, примерно.
Аз имам друг по-интересен въпрос. Защо е подписан този анекс за НЕизползване на евтиния азерски газ, след като очевидно с малко желание, може да стане използването му и без гръцката връзка? Отговорът е напълно ясен, корупцията от страна на Путин и Газпром към Бойко и ГЕРБ.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пон май 16, 2022 4:17 pm

:crazy:
quittr написа:
пон май 16, 2022 2:05 pm
Петков го обясни, има твърде голяма конкуренция и то с много по-големи и богати държави от нас и съществува възможност се създадат проблеми на дадената фирма, че ни е предложила добри условия, примерно.
Аз имам друг по-интересен въпрос. Защо е подписан този анекс за НЕизползване на евтиния азерски газ, след като очевидно с малко желание, може да стане използването му и без гръцката връзка? Отговорът е напълно ясен, корупцията от страна на Путин и Газпром към Бойко и ГЕРБ.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон май 16, 2022 5:14 pm

"Дори в най-лошия вариант за България няма да настъпи нищо апокалиптично"
Ивайло Мирчев: Миксовата цена на газа от май до декември ще е по-ниска от тази от януари до април
Наесен хранилището в Чирен трябва да бъде нагнетено до 80-85%, каза депутатът от ДБ
16.05.22 в 06:58
"Цената на тези танкери в момента не е толкова изгодна, отколкото ако имаше дългосрочен договор България", поясни още депутатът относно двата танкера с втечнен газ, които се очакват от САЩ.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон май 16, 2022 7:32 pm

Събев скастри превозвачите: „Петата колона“ ви използва, за да падне правителството
15.05.2022
Драги колеги, вие сте използвани да вдигнете температурата на напрежението, така че правителството да падне. С тези думи транспортният министър Николай Събев скастри българските превозвачи в предаването.

Отговори

Върни се в “Политика”