Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед юни 19, 2022 10:39 pm

Geogri Zahariev написа:
нед юни 19, 2022 6:33 pm
"Български възход" ще работи в идеологическия спектър на национален консерватизъм.
Някой може ли да ми обясни, какво означава това?

https://m.dir.bg/dnes/politika/yanev-uc ... redsrochni
:roll2:
Е как какво значи :-? , има десетки партии за пример у нас на същия пазар, леви, десни, средни, всякакви патрЕотЕ се размотават :laughm: ... Само ако хората осъзнаваха, че патрЕотизмът е последното убежище на неуспелите в живота хора (с други думи - на наудачниците)... сигурно нямаше да се избиват даже и 3% да гласуват за такива партии :laughm: ...

:tv:
Стефан Янев: Готов съм да бъда премиер
19.06.22 в 18:01
Стотици делегати от цялата страна учредиха официално в НДК партия "Български възход". За председател бе избран Стефан Янев.

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » пон юни 20, 2022 7:33 pm

Организират 11 протеста пред Народното събрание

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/o ... ie-2314814

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юни 23, 2022 3:12 pm

В изданието довечера :deal: ...
ДЕНЯТ с Веселин Дремджиев:

#ДЕНЯТ20 - 23 юни, 20:00 ч. (повт. 24:00), по TV+, TV1 и live стрийминг в страницата на #ДЕНЯТ във Facebook и в канала на #ДЕНЯТ в YouTube. Канал в Telegram - https://t.me/DEN20H

✔ 120 ден от #войната на #Русия срещу #Украйна ▪ продължават боевете за Северодонецк и Лисичанск ▪ ЕС разглежда предоставянето на статут на страна- кандидатчлен ▪ "тази зима Русия ще спре газа за цяла Европа" - Фатих Бирол, шеф на Международната агенция по енергетика
✔ #BgПолитика: ▪ BIRD.BG разкри запис как виден депутат от #ГЕРБ притиска бизнесмени, застрашаващи монопола на "златната хранилка" на Капитан #Андреeво. Документално се потвърждават данните за свързаност между интересите на фирми, контролирани от хора на #Таки и политическата върхушка на ГЕРБ.
- #live Париж Атанас Чобанов главен редактор на @Bird.bg
▪ правителство на коалицията #Газпром, дирижирано от санкционирания от #САЩ по #Магнитски #Пеевски или нови избори? ▪ опасността от въвеждането на хартиени #бюлетини - втората крачка на #мафията за връщане на позициите си
- гост проф. дфн. Калин Янакиев
▪ след вота на #недоверие - кой е празнувал снощи, какво предстои, какво показа за сблъсъка на задкулисието с #гражданското общество, чий сметки ще излязат криви, трябва ли да има предизборна #коалиция на демократичните сили
- гост Ivan Bakalov, главен редактор E-vestnik.bg - Електронен вестник
...
https://www.facebook.com/VeselinDremdji ... 7p8J4uXZwl

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » чет юни 23, 2022 3:21 pm

Eто как Киро и АСен са крали държавата с десетки милиони още преди 9 години

https://5gmedia.bg/26566/skandalno-kiri ... eKG9RbWLAQ

Четете и ревете кироидиоти :deal:

Ето тия двама свръхнагли мошеници ще борят мафията. И Виолета Лорер е в кюпа още оттогава. Девет години чакаха ГЕРБ да падне и риха и плюха, сега няма да се откажат толкова лесно. В другите държави като не им излиза аритметиката премиерите подават оставка и си тръгват. Тук Киро земята рови, обикаля, моли и реве да намери още 5-6 депутата.

А некои си мислят, че Киро се е появил от нищото с плакатчето "Аз съм Кирил Петков и не ме е страх". Кажете кой протестиращ си носи плакатчето с името, освен ако не иска да стане известен и да го забележат медиите.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юни 24, 2022 2:50 pm

Костадинов шокиран от решението на Гунчева да напусне НС и "Възраждане" (видео)
24.06.22 в 12:50 | обновено на 24.06.22 в 14:19
Лидерът на Възраждане Костадин Костадинов заяви, че е шокиран от решението на Елена Гунчева, която късно снощи обяви във фейсбук, че напуска Народното събрание, критикувайки ръководството на партията.
...
Междувременно в отговор на твърдения на напусналата "Възраждане" и парламента Елена Гунчева, че председателят на парламентарната група на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова е била, цитирам "чест гост в стаята на парламентарната група на Възраждане", Атанасова заяви:

"Аз се изненадвам от ролята, която ми се отрежда в 47-то НС, защото някои народни представители ме обвиняваха, че сформирам нови коалиции с постове и снимки във Фейсбук, други пък сега твърдят, че заради мен напускат НС. Аз съм председател на парламентарна група. Като такава не само контактувам, но съм длъжна да го правя с всички председатели на парламентарни групи".

Ilian Vassilev:

От много време имах тази информация, че Възраждане е проект на Борисов. Той го финансираше от самото начало и целта беше ясна - ГЕРБ да си осигури националистически тил в подстъпите към властта. "Атлантикът" Борисов не се посвени допълнително да радикализира по руската тема Възраждане, като се съгласи те да поставят начело на програмата си излизането ни от ЕС и НАТО, само и само, по пистата на русофилството да отнемат гласове от БСП.

В същност Копейкин е проект на Борисов, съгласуван с Русия, по каналите, по които той съгласува Турски поток и президенството на Радев.
Изобщо властта е абсолютната самоцел на този човек, превърнал се в "Мутрата на прехода".

Всъщност атлантизмът на Борисов е смокиново листо за неговото дълбоко, вътрешно убедено, колянопреклонение пред Кремъл. Не мога да разкривам подробности, но този човек е заплаха за националната сигурност.
https://www.facebook.com/IlianDraVassil ... j15ZTLFmbl

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет юни 24, 2022 3:07 pm

Започвам да имам сериозни съмнения, че зад "Илиян Василев" се крие някоя фрустрирана леличка, която Борисов не е ощастливил на младини.
Това просто не е нормално и не изглежда психически здраво.
Този утре ще се спъне на тротоара и ще си обели носа и пак Б.Б ще му е виновен.
Д-р Гълъбова да направи нещо. :laughm:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон юни 27, 2022 8:01 pm

Отговори

Върни се в “Политика”