Парламентарни (и други) маньоври след свалянето на правителството на Кирил Петков при вот на недоверие

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Парламентарни (и други) маньоври след свалянето на правителството на Кирил Петков при вот на недоверие

Мнение от Weatherman » ср юни 22, 2022 7:20 pm

Честит празник на всички нормални хора!!!!!!!! :firework: :firework: :firework:
Отиде си най-зловредното правителство от Виденов насам.

Проблемът е, че ПП мафията даде заявки, че ще продължи с изнудването и купуването на депутати през следващите дни и ще се опитат да съставят ново правителство.
Кочината яко се тресе и ще се гърчи до последно! :buble:
Реалист.

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » ср юни 22, 2022 7:26 pm

Сбогом, боклуци!!! :flourish:
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср юни 22, 2022 7:32 pm

И аз се радвам, макар че ми стана леко жал за Кирил Петков. Сами си го направиха това положение. С тази омраза към всички няма как да се получи. Не може да плюеш само по ГЕРБ, ДПС и други при положение ще коалицията имаше под 20% одобрение. По този начин голяма част от българското общество се чувства политически непредставено. Подобно нещо стана през 2013-та година. Тогава първата партия ГЕРБ беше изолирана от мафията и се стигна до там да се коалират ДПС и АТАКА. Всички знаем как свърши това и какви протести бяха. Трябва да се спре с тази омраза! Аз лично нямам нищо против да управляват ПП, ГЕРБ и други. Така дори и БСП да са в управлението техните глупави идеи ще бъдат спрени. Трябва да има консенсус иначе става много зле.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » ср юни 22, 2022 8:05 pm

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юни 22, 2022 8:15 pm

weather_master написа:
ср юни 22, 2022 7:32 pm
И аз се радвам, макар че ми стана леко жал за Кирил Петков.
Жал за този? Никога! Той си получи заслуженото - този самовлюбен келеш. Няма да ми лиспва вечно ухилената му тъпа физиономия - олигофрен с претенции. На него беше ли му жал, като арестуваха Борисов по негови измислени показания? Или когато чергъташе наред и назначи всичките си познати по бордове. Или като ходеше на вояжи с любовницата си с държавния самолет. Айде бе, да изчезва час по-скоро тоя.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » ср юни 22, 2022 9:34 pm

:grin1: :grin1:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юни 22, 2022 10:13 pm

Иван Начев: Въпросът е не какво ще стане на вота, а какво следва
"ГЕРБ вкара България в казуса с РСМ, а сега се опитва да го разреши"
22.06.22 в 16:29

Отцепниците от ИТН искат и Слави Трифонов и Тошко Йорданов на детектор на лъжата
22.06.22 в 19:15
Петимата депутати, напуснали ПГ на "Има такъв народ", призоваха главния прокурор да потърси отговорност от всички, които твърдят, че са взели решение да подкрепят правителството на Кирил Петков срещу пари и постове. Един от напусналите Георги Георгиев показа резултат от направен тест на детектор на лъжата, който според него е доказателство, че подобни твърдения не са верни.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср юни 22, 2022 10:50 pm

:flourish:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юни 23, 2022 12:36 am

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » чет юни 23, 2022 7:56 am

На български - дрън, дрън ярина

На английски - бай, бай енд невър кам бек.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm
Контакти:

Мнение от 4uk » чет юни 23, 2022 8:45 am

Абе, не съм сигурен, че толкова лесно ще се отървем от тъпото и нагло Кире - то срам и себепозание за дефицитите си няма! Тича като диво прасе през царевица и само с автоматни откоси можеш да го отклониш да си се прибира в гората, от която изкочи!
Шефовете му обаче явно ще го реанимират и подържат до последно - прекалено много са инвестирали в имиджа му, читаво резервно "лице" нямат, нито партия! Какво му е на Киро, идеален си е за шефовете - безпрекословно изпълнява заповеди и поръчки!
Жив Копейкин , но в негатив! То, това им е работата на разните му посолства - аватарите им да са на власт! Ей, автентични Българи не останахме!? :D
Предизборната кампания започна още снощи и основните телевизии яко "Кире"-веят. Току виж направят невъзможното - кабинет "Петков-2"! Няма не искам, няма недей - ако сте тъпи, ще ви ги назначават през телевизора! :dontknow:

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » чет юни 23, 2022 8:54 am

Викаш дефицити има. Проблемът е, че аз не виждам да има изобщо някакво позитивно качество... освен може би мазната му усмивка.
Всичко е фалш и измама.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юни 23, 2022 12:40 pm

Биволъ was live.
16h

🇧🇬 Митинг в подкрепа на правителството
https://www.facebook.com/watch/live/?re ... 0595424714

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юни 23, 2022 12:51 pm

ГЕРБ влиза в пленарната зала за бюджета, иска спешно решение за РСМ
23.06.22 в 11:17
ГЕРБ обяви, че ще влезе в пленарната зала по важните за страната закони като този за държавния бюджет и свързаните с плана за възстановяване. Както и при обсъждането на френското предложение за Северна Македония.

:doggy: :doggy: :doggy: :doggy: :doggy: :doggy: :laughm:

Христо Иванов: Безумие е да има избори дори напролет
23.06.22 в 10:31
След вчерашния ден съм загрижен накъде тласкаме страната. Не става дума за латиносага с Леонсио и Изаура, а за управлението на България. Свидетели сме на най-голямата комбинация от кризи. Ако се стигне до избори, в следващия парламент още по-трудно ще се говори и ще се търсят решения.

"Уважаеми г-н Чолаков..." Payhawk отговаря на ГЕРБ
"550 млн. лева инвестиции не са в българската банкова система, защото тук банки фалират и наказани няма", казва един от основателите на компанията
22.06.2022, 11:04 ч.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет юни 23, 2022 2:22 pm

Не знам какво се кефят герберите. И те паднаха 2013, за да дойдат веднага отново.
Макар че не съм убеден, че искам ПП2 с тези марионетки на агендата от запад, с налагане на ковид мерки, джендърство и русофобия. Даже само си признаха зимата "искаме да махнем мерките, ама не можем, Западът ни натиска да ги държим"...
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Отговори

Върни се в “Политика”