ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет юли 14, 2022 12:44 pm

Стринг ти сериозно ли :-? Ако някой във всяко мнение обижда, е "фон", а ако някой избухне два-три пъти, получава бан и предупреждения, защото не било фон? Е хайде всички да почнем във всяко мнение да сеем обиди, за да минем в групата на богопомазаните фонове, които никога не получават бан? :nono:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юли 14, 2022 12:46 pm

wilkosz написа:
чет юли 14, 2022 12:44 pm
... а ако някой избухне два-три пъти, получава бан и предупреждения, защото не било фон? ...
Ами не е 2-3 пъти :hmm: , защо не питаш Frape дали често не "се е разбирал" с форумци и чрез лични съобщения? :dontknow:

Frape написа:
чет юли 14, 2022 11:03 am
... Или ти се оплака на лично,че съм го заплашвал? ...
Не ми се е оплаквал, като цяло почти никой (с 1-2 изключения) не ми се е оплаквал за подобни неща, откакто съществува форумът, за щастие.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет авг 05, 2022 11:35 pm

:!: :!: :!: Leberkez и weather_master - последно предупреждение за спамене, пускане на безсмислени мнения и целенасочено, безпредметно заяждане с други форумци ;) . Следват банове за минимум седмица. :!: :deal: Още 1-2-ма - да се сещат сами, засега...

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”