ПРОФЕСИОНАЛЕН СПОРТ (разни, БЕЗ ФУТБОЛ!)

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » нед авг 21, 2022 2:35 pm

А бе не знам какъв спортсмен е Джошуа като видях реакцията му след мача....явно маймуната си е винаги маймуна, колкото и да я дресираш...изфабрикуван джентълмен :laughm:

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » нед авг 21, 2022 2:43 pm

SKYLINE написа:
нед авг 21, 2022 2:35 pm
А бе не знам какъв спортсмен е Джошуа като видях реакцията му след мача....явно маймуната си е винаги маймуна, колкото и да я дресираш...изфабрикуван джентълмен :laughm:

Да ,това го видях по-късно...наистина голяма излагация,но все пак се извини за избухването си.
Няма спор ,Усик е по-техничният,по-бързият и по-интелигентният боксьор. Но според мен срещу Тайсън Фюри a.k.a Gipsy king няма да има много големи шансове,най-вече заради разликата във физиката,а и Тайсън за габаритите си е много подвижен и техничен боксьор ,макар че и той няма нокаутираща сила като Усик.
Това беше с надутият балон Джошуа... Сила много,но не знае как да я използва.

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » нед авг 21, 2022 3:04 pm

Мда изложи се много Джошката :laughm: Усик е катил и техничен.Фюри е откачалник с тия дълги ръце и тая скорост не знам кой ще го бие.много е непридвидим...и май единствения без загуба до момента от топ 10

Frape

Мнение от Frape » нед авг 21, 2022 3:37 pm

И Усик няма загуба при професионалистите, 20-0-13 е .
А Усик се качи от полу-тежка,там беше абсолютен шампион. Уайлдър също е много опасен боксьор,само той е свалял Тайсън Фюри 2 или 3 пъти,но няма никаква техника ,а разчита само на силният си удар,който е може би най-силният при най-тежките. Фюри го унижи 2 пъти обаче.
Иначе и Уайлдър е с впечатляваща статистика 45 мача,42 победи с 41 нокаута!! :shock:
Има две победи срещу много сериозен боксьор- Луис Ортиз,той беше на косъм да бие Уайлдър,но негъра пак приключи нещата с 1 удар.

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » вт авг 23, 2022 12:47 am

Frape написа:
нед авг 21, 2022 3:37 pm
Уайлдър също е много опасен боксьор,само той е свалял Тайсън Фюри 2 или 3 пъти
Мне, Фюри съм го виждал на земята преди доста години - още имаше буйна коса, така че не само Уайлъдр го е свалял, но това няма значение, защото палячото обяви официално, че се оттегля, за да прекарва повече време със семейството си. Това се случи още на ринга пролетта, след успешния мач срещу Дилиън Уайт. От него момент, не е спрял да помпи всеки ден простотии по туитър и да зее с голямата си уста.

Абсолютен нарцис, жаден за ежедневно внимание. Язък му за всичките качества, щом се държи като 14-годишен пубер. В момента просто олеква. Казал си, че си тръгваш, радвай си се на милионите си и свободното си време и стига лая.

Но иначе Сашата малко прецака схемата с тази си победа на ревашна. Ако Джошуа бе спечелил, гаранция щеше да се направи обединяващ мач с Фюри, защото щеше да генерира историчски приходи. За жалост обаче, Усик чак такъв интерес няма как да предизвика, колкото и да е невероятен боксьор. Друго си е двама британци да се бият на "Уембли".

Но така пък стана по-добре, защото има нужда малко да се динамизират нещата. Фюри изхаби 4 години почти за трилогията си с Уайлдър, Джошуа и сега и преди това с Анди Руиз имаше клаузи за реванш при загуба, които естествено активира, като извън двете двойки мачове само рутинно победи Кобрата, защото целия свят бе потънал в ковид кризата и нямаше как да направи друг печеливш мач.

По този начин се закучват нещата, защото основните пояси се разиграват на само два фронта и с тъпите клаузи за реванш се губи адски много време. Сега поне ще е по-раздвижено. Усик каза, че ако не се бие с Фюри, няма да се бие с никой друг. Ми супер, значи, ако такъв мач не стане и на двамата, след определен период ще им вземат поясите и така всичко ще стане отново овакантено, за да скочат и други момчета в боя, а не само да седят и да чакат.

Frape

Мнение от Frape » вт авг 23, 2022 2:27 pm

Leberkez :thumbup: :thumbup:
Мислих,че само мен ме вълнува бокса,но явно и ти ги следиш.
Фюри ми падна много в очите с алчността си,всичко вече е пари. Бият се по 1 път на година,няма ги вече величия като Тайсън,Холифийлд,Али,Ленъкс Люис и мн други.
Майк като боксьор и най-млад шампион (20г) се биеше и защитаваше титлите по 3-4 пъти годишно. Сега са изнежени и алчни и развалиха и този спорт.
Фюри ще се навие да се бие срещу Усик за минимум 80млн паунда,според мен ще има обединяващ мач,само да се разберат за парите...
ПС Ленъкс е последният абсолютен шампион при тежките преди около 20г.
Пс2 Такива промоутъри като Еди Хърн трябва да ги разстрелват публично... супер жалък и алчен гнусен тип. Такива като него развалиха бокса.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт сеп 06, 2022 10:07 pm

Току що България изигра страхотен мач по баскетбол и записа първа победа на вропейско първенство след 2011 г. При това победен беше домакинът на първенството Грузия в Тбилиси. Те биха Турция предния мач и имаха реални шансове за класиране, ако бяха ни победили. Обаче България им разказа играта, попиляхме ги от тройки, водехме в резултата през по-голямата част от мача, който завърши при краен резултат 92-80. В защита също играхме много добре. Ако утре спечелим и мача срещу Белгия, имаме реални шансове да се класираме в следващата фаза на европейското първенство. Белгия има две победи, а Грузия една. Накрая може и трите отбора да са с равни точки, а ние ще сме били и двата и ще имаме предимство.
Отдавна не сме имали толкова добър баскетболист като Александър Везенков. Вече го искат в НБА.
Изображение
„Едва когато започнете да плувате срещу течението, осъзнавате колко много мръсотия идва към вас.“

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » съб окт 08, 2022 8:28 pm

Марко Фу победи Джон Хигинс на полуфинала в Хонконг с 6 на 5, като в последния фрейм реализира максимум от 147!

Geogri Zahariev

Мнение от Geogri Zahariev » нед яну 15, 2023 10:26 pm

Гледам Тръмп срещу Уилиямс.
Радост за очите.
Много са добри.
Предпочитам Уилиямс да спечели финала.

Geogri Zahariev

Мнение от Geogri Zahariev » чет яну 19, 2023 9:23 pm

Ай стига бе.
Тайландецът Саенгкам, който снощи от нашия коментатор бе определен като абсолютен аутсайдер в мача с Рони О'Съливан, взел, че победил настоящия номер Едно! с 6 на 4 фрейма.

kerry
Регистриран: съб сеп 14, 2019 3:35 pm

Мнение от kerry » пет яну 20, 2023 9:50 am

Да изненадка,аз пък очаквам с нетърпение утрешния мач на Григор с Джоката :D

Geogri Zahariev

Мнение от Geogri Zahariev » пет яну 20, 2023 9:46 pm

Саенгкам продължава да побеждава и е отстранил един от най-добрите за мен играчки - Марк Уилямс.
Сега играе с Алън.

А Григор ще го гледаме утре след 10 сутринта и пак ще ревем.

Отговори

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”