МОЛЯ, ДАЙТЕ ПРОГНОЗА ЗА РАЙОНА НА...

Тук всички със що-годе сносен опит в прогнозирането на времето (или в четенето на чужди прогнози :D) могат да обсъждат предстоящи (евентуално де:) ) събития на атмосферната сцена. А останалите пък могат да четат и питат ;)...

Модератори: Radoslav Petkov, Бял облак, ncuxap, Hristo Chipilski, angilari

Petko
Регистриран: нед мар 20, 2022 9:06 am

Мнение от Petko » пон яну 23, 2023 11:05 pm

Martin_Lozanov написа:
пон яну 23, 2023 9:09 pm
Здравейте, моля за прогноза, за уикенда за Банско, как се очертават условията на Предела в петък следобед ?
В събота и неделя без валежи, с променлива облачност, добри условия за ски :ski:. В петък в района ще вали сняг.
Някои хора ходят в дъжда, други просто се намокрят.

gugun4u
Регистриран: ср апр 30, 2014 1:18 pm

Мнение от gugun4u » пет фев 03, 2023 12:33 pm

Абре хора, утре в Рила - Боровец/Мальовица дали ще става за ски преди обяд или ще задуха още от сутринта, как мислите?

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » пет фев 03, 2023 12:37 pm

gugun4u написа:
пет фев 03, 2023 12:33 pm
Абре хора, утре в Рила - Боровец/Мальовица дали ще става за ски преди обяд или ще задуха още от сутринта, как мислите?
Топ са условията за ски на Мальо, един приятел беше вчера. Иначе утре според мен до обяд ще е супер, най-много да ръси слаб сняг.
Be an encourager. The world has plenty of critics already.

gugun4u

Мнение от gugun4u » пет фев 03, 2023 12:43 pm

lancelot написа:
пет фев 03, 2023 12:37 pm
gugun4u написа:
Топ са условията за ски на Мальо, един приятел беше вчера. Иначе утре според мен до обяд ще е супер, най-много да ръси слаб сняг.
О, да, аз миналата седмица бях там цялата, не е толкова претъпкано, колкото в Боровец, както не съм супер ПРО, там ми е супер. Чудя се само дали ще успея утре да покараме с малкия, преди да се раздуха. И аз като гледам би трябвало рязко да се сговни след 14:00, ама ... викам дай да попитам за всеки случай :)

Потребителски аватар
vedrin
Регистриран: вт яну 25, 2022 5:12 pm
Контакти:

Мнение от vedrin » пет фев 03, 2023 1:28 pm

gugun4u написа:
Хотелите в Бели Искър се понапълниха още в четвъртък вечер с народ от цялата страна (видях и пловдивски и варненски коли). Днес условията са близки до прекрасни. Очаква се, обаче, още към полунощ срещу събота да завали отново и да продължи през целия ден с промяна на постепенно усилващия се вятър от югозападен в северозападен още сутринта и пристигане на по-големия студ надвечер. Та, ще става, но за добре екипирани и свикнали/радващи се на по-различни от идеалните условия. Може би ще има и по-малко народ по пистите заради това, въпреки неутолимата жажда. В неделя ще е облачно, с доста ниски температури, североизточен вятър и превалявания. При правилен избор на изложението на склоновете някои биха се порадвали дори на пудра. А най-хубаво ще бъде от понеделник нататък -- за онези, които живеят тук или пък могат да си вземат няколко дни отпуска през работната седмица.

gugun4u

Мнение от gugun4u » пет фев 03, 2023 2:29 pm

vedrin написа:
пет фев 03, 2023 1:28 pm
gugun4u написа:
А най-хубаво ще бъде от понеделник нататък -- за онези, които живеят тук или пък могат да си вземат няколко дни отпуска през работната седмица.
Е моята отпуска беше миналата седмица, та сега ще сме само за weekend - a .... Иначе после - слънце със сняг и без много вятър. Пълно удоволствие. При такива условия дори почти няма значение колко точно ще е студено.

Потребителски аватар
Mavrud
Регистриран: ср дек 28, 2011 10:53 am
Контакти:

Мнение от Mavrud » пет фев 03, 2023 6:14 pm

Какво да очакваме в неделя на Боровец ?
Дали съботата ще е по-добре или неделя ? Става въпрос за Ситняково и Мартинови бараки.
София, кв. Горна баня - 700 м. н.в.

Отговори

Върни се в “Прогнози за времето”