Как се убива свободата на словото (с политкоректност)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
snow wall
Регистриран: пон авг 31, 2015 1:18 pm

Мнение от snow wall » нед фев 13, 2022 1:28 am

Основните цели на социалният либерализъм са равен достъп до: образование, здравеопазване и борба с бедността. Нянма как да очакваш от такава партия, да блокира системата на здравеопазване и д а каже да се оправя кой както може, силните ще оцелеят слабите ще умрат, състраданието е вредно(Ницше) това е философията на консерватизма и основа на фашизма в Германия.
Какъв е резултатът у нас. Блокирани болници, всеки се оправя както може, съсипано образование на хиляди деца(баща съм на ученичка 7клас, говоря от опит) и увеличаване на бедноста, поне аз загубих огромна покупателна способност, а мисля и хил други, заради инфлацията и нулевият ръст.
Но да, има сериозно противоречиие и то базово, идеологическо." При социалния либерализъм доброто за обществото е гледано като хармонично със свободата на индивида.[1]" в случаят това поражда когнитивен дисонанс у хиляди, сигурно даже милиони хора в Европа и С Америка, признавам и у мен. Когато опонентите ми ми заговорят за "чифути", отваряне на лагера Белене и тнт ми става по-леко, казвам си: "аха ясно, фашисти"

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет мар 30, 2023 4:30 pm

Дженифър Анистън коментира „обидния“ хумор в „Приятели“
30.03.2023 12:30
...
И докато сериалът остава доста популярен и намира път и към по-младите хора, които дори не са били родени през 1994 г., мнозина започнаха да се питат как остаряха някои шеги и сюжетни линии в сериала.

В днешно време някои въпроси се приемат и обсъждат по различен начин в обществото. Начин, който се разминава с този, по който те се разглеждаха в „Приятели“.

Давайки си сметка, че днес много зрители намират някои от епизодите на „Приятели“ за „обидни“, Дженифър Анистън обясни, че „днешната чувствителност“ по някои въпроси не е съществува в годините, когато е създаден сериалът.
...

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » чет мар 30, 2023 4:41 pm

Е тези хора съвсем изтрещяха.
В тази връзка щели да Редактират!?! Агата Кристи!
https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ ... ti-2342864

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет мар 31, 2023 10:17 am

Не само нея, всичко. Всич-ко истинско като литература ще редактират. Не е хипербола - пазете старите издания, новите ще са боклук, както цялата неокомунистическа ЛГБТ-истанбулска идеология.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб юни 03, 2023 1:39 pm

The Criminalization of Truth in the Western World

It is the truth-teller, not the liar, who gets into trouble. Killing the messenger has always been the practice. Today despite whistleblower protection laws, whistleblowers always suffer. The government refuses to enforce the laws that protect whistleblowers for telling the truth. Julian Assange has been imprisoned for over a decade without due process of law for simply reporting leaked documents revealing US war crimes and intentional deception of US allies. Edward Snowden had to give up his US citizenship for Russian citizenship simply because he gave us proof that the NSA was, and is, illegally spying on us without cause or warrants. In the past few days we have witnessed the FBI escape accountability for high treason in an overthrow attempt against a sitting President of the United States by the whore media’s disappearing the FBI plot against President Trump into “procedural mistakes” regarding surveillance and the opening of investigations. High treason against President Trump is approved by the Democrats, the FBI, CIA, military/security complex, and the presstitutes, because the ruling establishment wants Trump gone.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет окт 27, 2023 12:06 pm

"Соевите" уоук-майстори на игри променят испанския, защото не е достатъчно....знам ли? Инклузивен? ЛГБТАСДФГХЙКЛ+? :grin1: В резултат испаноезичните просто изключват звука. Ясно е, че елгебетастите са нелечими. Затова реалността ще ги излекува тях, насила. По някое време.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » вт яну 02, 2024 5:43 pm

Забраняват думите "брат и сестра" в австралийски щат. В материала има и доста интересни други подробности, като например, че феминистките вече изглеждат почти нормални на фона на любимците на Стринг и Раптопа: настояват биологичните мъже да бъдат наричани мъже, независимо от джендъра им. Хищникът срещу Извънземното като цяло, голям кеф. :grin1:
Ridiculous push to ban the phrase 'brother' and 'sister' - as 'woke' equality group reveals the new 'inclusive' term we should be calling our loved ones
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... -ones.html

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » вт яну 02, 2024 6:04 pm

А не, като те гледам каква психиатрична картина образуват при тебе, тези са твои любимци, не мои. Ама карай де, ти си знаеш

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » вт яну 02, 2024 8:17 pm

Добре, добре. Мои, мои. :buble:
Затова съм на страната на защитниците на ЛГБТ - ВСУ. :buble:

А ти си ШВЕСТЕР. Сестра на немски. За мен би било проблем, ако забранят думата. :buble: :buble: :buble: :buble:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет фев 08, 2024 12:07 pm

Интервюто на К с П ще бъде най-токсичната пропаганда изобщо.

https://dnes.dir.bg/na-fokus/vashington ... a-izobshto

Отдолу-кратък коментар по повода.

https://bit.ly/42Ep0ll

Отговори

Върни се в “Политика”