"ЗДРАВЕТО" НА ФОРУМА (и сайта като цяло)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » съб ное 02, 2019 1:02 pm

Хора без работа нямат какво да правят по цял ден и и трябва да си запълнят мозъка с нещо.
И не си вадете заключения по постингите във форума. Това много лъже.
Аз съм на мнение, че дори два уж антипода като Бисмарк и Макс в реалния живот най-малкото биха водили нормален диалог без да се обиждат.
Обратното хора, които се правят на приятели във форума, в реалния живот биха се изненадали колко различни са по-между си.
Ако наистина се чудите какво да правите по цял ден, вземете гледайте филмче, излезте малко, не е нужно да серете през пет минути и Стринг да се чуди как по-смекчено да ви отговаря на тъпизмите. Всеки може да философства в легнало положение изпънат на дивана.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб ное 02, 2019 1:55 pm

Мисля, че е нормално и искрено да се радваш че ще вали сняг когато отиваш някъде. Рефлектирам това, което моделите към момента даваха. После го промениха и хиляда трола излязоха от дупките си да злорадстват и остават безнаказани, вместо това Стринг показва мое мнение в линк. Стринг ти добре ли си :-? Как се нарича да повтарят че никога нямало сняг за Коледа защото съм се бил връщал, а сега щяло да има, защото нямало да се връщам??? Доста хора изразиха недоумение от воденето ти на форума. Аут съм от форума за две седмици, няма смисъл. Давам си почивка. Ти с толерирането си на тролстването си причина за това и за влошената атмосфера. :flourish:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » вт ное 12, 2019 5:42 pm

Мнението е редактирано от админа, с добавяне на линк и цитат, преди преместване в друга тема!

https://stringmeteo.com/forum_new/viewt ... 35#p634135
bismarck написа:
вт ное 12, 2019 5:23 pm
Frape написа:
вт ное 12, 2019 2:31 pm
Видинския и преди беше гарантирал и то категорично за една далечна зима,че ще е доста наднормена,мека и тн,мисля че беше 2010-2011,а видяхме какво стана с неговата прогноза,някой беше споменал,че е трябвало да си сменя никнейма на "Ледената Кралица" заради точно тази прогноза,но човека е "МъЖ" и не го направи.
Всяка година едни и същи дрънкания,обещания за топла зима...все някога ще познае ,все пак живеем във времена с ГЗ и не е трудно ,на който и да е да прогнозира топла зима и да стане ,без неговите "дълбоки и професионални" мнения,от такъв уникален учен и метеоролог като него. :D

http://modeles.meteociel.fr/modeles/gfs ... -384.png?6
Викам направо да вадим банските и УВ защитните кремове,иди Як топлик,вижте на север каква е жега,чак да настръхнеш. :?
ПП Че зимата може да е топла,може,но да ми говориш за 3-4℃ по-топла и да казваш,че всяка зима ще е копие на 06-07 е смешно и тъпо,а уж се мислиш за умен "чУек"...
А аз помня, че Фениксът беше гарантирал, че е имбецил. Докато той не даде линк с доказателство за твърдението си, да се смята за такъв. :cool:
Мега мега жалко подобие на зрял човек си.
Обаче си личи и колко тежко комплексиран си. Някой леко те настъпва и веднага бълваш обиди насреща му. Типичен пример. Не знам какви сте си със Стринг, че те оставя да тролиш навсякъде? Все пак личните пристрастия да са си лични. Бургаското момче е баннато и е много по- спокойно. Ако и ти изчезнеш, леле. Ще стане по- добро място форумът.
И ако решиш да ми се дъхаш пак както преди, недей бе човек! Наистина не ми пука какво ще ми кажеш. Живея си достатъчно хубаво, за да ме засегне нещо, особено от теб.
Уважения към знанията ти и един хуй в устата за целия ти личностен образ тук. Лапай 19 годишен хуй, дано повече хора ти го наврат, та поне осъзнаеш, че Вселената не се върти около теб. Никога не е късно нали знаеш! Пожелавам си да се справиш. Дано и ти си го пожелаеш. Белким станеш по- зрял наистина.
Лека вечер, господин "не ме ебе кви сте вий тука"! :flourish:
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » вт ное 12, 2019 6:24 pm

Ясно е, той може да иронизира и лепи етикети на всички. Странно обаче как се припознава веднага себе си, без някъде да съм цитирал името му, не че нямам предвид него. Просто той си знае по презумпция кой е и какви ги дроби тук. Но народоиронията му и богатия речник не притъпяват всъщност глупостите които понякога пише имащи заяждаща и провокираща насоченост и никаква друга. Чак се чудя, колко човека се бият в него, щото понякога се показват и положителни такива, от които би имало полза, но бързо биват потиснати, особено в такива предзимни периоди, в които пристрастията му взимат връх.
Пс: Николайчо успокой се, не бива така. Всъщност предполагам защо Стринг го държи, заради онези проблясъци и знанията му, но в такива моменти те отиват на заден план и се помни негативното. Дет се вика чудни умения да се сереш на метеното. И кво като знаеш, никой няма да оценя това.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » ср ное 13, 2019 8:52 am

Способностите на този видински тип са меко казано надценени. Всеки , който следи успешните модели, а те са два и всички ги знаят може с 90% успеваемост да направи прогноза за 7-10 дни напред. Човека си е шизофреник отвсякъде , не си пие хапчетата и си личи от 100км тоталната му простащина и комплексарщина. Дори и на Фейсбук страницата си слага чужди снимки вместо неговите. Има едно стадо от 20-30 последователи болни мозъци като него и ги води като овчар на паша. Ама нали в стадото на слепците едноокия е цар, нека си царува там и да спре да се изхожда по всички теми.
Всяко мекотело иска мека зима, но само истинския мъж я приема такава каквато е.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет ное 15, 2019 1:16 pm

Я....пак мои фенове...
Момчета, аз ви разбирам. Когато човек види друг, по-умен, по-готин, по-симпатичен, по-образован и със значително по-ясно и красиво изразяване, в него нещо се чупи...
Опитайте се да го преодолеете. Не можете да промените това, толкова са ви възможностите. Просто си гледайте собствения живот. (ПС не разчитайте, че всеки път ще ви осенявам с отговор - това е рядка привилегия за вас, не е ежедневие.)
Хубав ден.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб ное 16, 2019 10:50 am

wilkosz написа:
съб ное 02, 2019 1:55 pm
Аут съм от форума за две седмици, няма смисъл. Давам си почивка. :flourish:
Така, две седмици станаха. Някои си държат на думата за разлика от други...
А това над моето мнение само доказва описанието на Геро за самовлюбения шизофреник, което е много точно. Бил "по-симпатичен" този дебел и плешив егоцентрик :-? А снимката в профила му във фейсбук е сигурно от преди 20 г...
bismarck (ПС не разчитайте, че всеки път ще ви осенявам с отговор - това е рядка привилегия за вас, не е ежедневие.
Много се надяваме, за спреш последен на слагаш похлупак, обаче не вярваме, че това ще ти се удаде, веднага ще рипнеш да се защитаваш, унижавайки останалите... :flourish:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

wilkosz

Мнение от wilkosz » ср дек 04, 2019 10:04 pm

Така, два дни не реагирах само наблюдавах колко още помия ще изсере weather_master :roll:
by weather_master
Mon Dec 02, 2019 6:16 pm
Forum: Прогнози за времето
Topic: КРАТКО-/ СРЕДНОСРОЧНИ ПРОГНОЗИ: 12.2019-...
Повече от белване в София не очаквам. По тревичките евентуално ще има към 3-4см и толкоз. А какво мислят зимоманските мозъци е нещо, което науката никога няма да разбере. :laughm:
Час и половина по-късно сам не можа да се убеди в твърдението си, и го повтори:
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 7:48 am
Forum: Фактически данни за времето
Topic: ОБИЛНИ(?) ВАЛЕЖИ(22/25-26)/ТЕМП. НОРМАЛИЗАЦИЯ»ПРОМЕНЛИВО С ПРЕВАЛЯВАНИЯ - 22/27.11.2019-... (Бг)
Пак ви казвам - в София повече от забелване с най-много 3-4см киша по тревичките не очаквам. Ще има много разочаровани и в другите части на страната. ;)
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 10:00 am
Topic: ОБИЛНИ(?) ВАЛЕЖИ(22/25-26)/ТЕМП. НОРМАЛИЗАЦИЯ»ПРОМЕНЛИВО С ПРЕВАЛЯВАНИЯ - 22/27.11.2019-... (Бг)
Заради очакваният глупав сняг паркирах на паркинга на работа, който е закрит и сега като си тръгвам ще обера яките задръствания. Надявам се да се извали до края на работния ден и резултатът като СП да е нулев. :grin1: За момента София се представя много добре. Дано да оправдае името си пустиня. :lol:
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 11:38 am
Много гадно време в София, ама това е положението. :thumbdn: Мизерия си е без сняг, а със сняг става още повече. Вали умерено при мен и побелява. В Бургас било с разкъсана облачност и гони 10С.
В Чикаго като беше обаче всеки 2 см сняг бяха СУПЕР и много ЯКО а? :twisted:
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 12:07 pm
Яко намаля при мен на 4-ти км. Вече е по-скоро слаб. Гледам земята не е успяла да побелее напълно. Прекосили има 1см. Би трябвало да се топи вече.
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 1:12 pm
Според сателита вече над СЗБ трябва да спира, а над Видинско дори може и слънце да прозира. Очаквам още макс 2-3 часа да вали и да спре. :D
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 3:45 pm
В София в момента е страшна мизерия. Вали яко на парцали. Дано скоро да спре.
Сега виждам на сателита, че е към спиране вече.
:D
Десетина часа ПРЕДИ да действително да спре този трол изля поредната си помия. :palm: След два часа след като очевидно не спря, той продължава да сере провокативно:
by weather_master
Tue Dec 03, 2019 5:22 pm
Според сателита това трябва да е за Сф. :D Прогресивно ще спират валежите. Поне така изглежда.
Днес тролът продължава със следното:
by weather_master
Wed Dec 04, 2019 9:54 am
Охо, само до -2С е паднала температурата. Днес ще има топене. :D
Интересно КОЛКО трябва да се понижи и кой е очаквал при облачно време по-голямо понижение, след като БЕШЕ ОБЛАЧНО! :nono: Тъкмо заради това и нямаше как да се повиши много. :deal:
by weather_master
Wed Dec 04, 2019 11:15 am
tarikataaaa wrote: ↑Wed Dec 04, 2019 10:15 am
То излиза, че в Сандански има повече сняг от Шумен.
Хахахаха, вярно. Не се бях замислял за това. Баси майтапа
. :laughm: Ами зимен колос си е Сандански. :grin1: :lol:
by weather_master
Wed Dec 04, 2019 1:21 pm
Много ефектно се наблюдава в момента топенето на СП в СИБ. В Сф също започва по-интензивно топене
Толкова компексиран и злобен недорасляк, нямам думи. :palm: Каквото сам си направиш, никой няма да ти го направи. Сори Мастър изгърмя този път. :twisted: :buble:

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » ср дек 04, 2019 10:09 pm

Тук си прав, Макс. Чист трол си е. Аз също му забелязах мненията, но ги подминавам. Като цяло той има и добри моменти, но явно е имал нужда от внимание, тролстването с това е свързано :)
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Потребителски аватар
zaples14
Регистриран: нед юни 20, 2010 9:11 am

Мнение от zaples14 » ср дек 04, 2019 11:08 pm

На мен постингите на weather_master ми действат успокоително, че няма да се случи нещо страшно и няма да бъдем затрупани. А ти Ланселоте усети ли се, че вчера направи рекорд по активност, която досега никой не е постигал.

Потребителски аватар
lancelot

Мнение от lancelot » ср дек 04, 2019 11:18 pm

Е да, аз обичам да споделям и нямам проблем с това. Активен съм предимно зимния сезон, покрай снеговалежи, инверсии и информация за планините. Не знаех, че съм постигнал рекорд. :grin1: Все пак приемам забележката :wink:

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » чет дек 05, 2019 12:32 am

Я, виждам че някой има бая свободно време да следи всеки пост. Иначе няма какво да кажа - явно съм по-емоционален. :lol: Интересно например защо на Уинди писанията не предизвикват такъв интерес. Наистина не ми се искаше да натрупа толкова, но уви.
Иначе на моменти се кефих в Чикаго признавам си. Беше ново и непознато за мен. В Бургас, Боровец, Копривщица и т.н. ще се кефя на сняг. Отсега го казвам. В София не се кефя на сняг защото всичко става зле и после тези отровни инверсии съсипват здравето на хората. Много пъти съм го казвал, че за мен е вълнуващо и топенето на снега. Всичко това са емоции и не виждам защо човек не може да ги изразява. Пък ако ще после и да е трол. Все ми е тая. ;)

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » вт дек 10, 2019 5:27 pm

https://stringmeteo.com/forum_new/viewt ... 95#p636795
Добавен линк от админа, преди местене на мнения!

Бисмарк си е неадекватно дразнещ, но и напоследък не спира да сере мнения абсослютно навсякъде, в които няма почти нищо смислено. Давайте му хапчетата на този човек, нека да върви да си копае оранжерията или нещо да бачка или да си намери приятели. Че не виждам особено много хора, които да го търпят и да одобряват целодневените му драми тука.
Бисинка, намери си занимания и през зимата, моля те! Целувки!
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
lancelot

Мнение от lancelot » вт дек 10, 2019 5:40 pm

Липсва му внимание... и ние му го даваме и той продължава да “сере” :)

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » вт дек 10, 2019 6:52 pm

Нищо не "сере", нали е със запек затова се е вкиснал :laughm:
Всяко мекотело иска мека зима, но само истинския мъж я приема такава каквато е.

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”