Мес(т)ни избори 2019

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?

Модератори: Weatherman, doncho

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » нед ное 10, 2019 11:45 pm

Късно е либе за китка! На парламентарните избори ще се разбере дали някой е повярвал на обясненията на ДБ.
Гении и великани на политическото самоубийство има в ръководството на тези партии! Курнела ряпа да яде!
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » пон ное 11, 2019 5:43 pm

Плевнелиев как хубаво ви оправи днеска...

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » пон ное 11, 2019 6:10 pm

Мда...

Плевнелиев: От 20 години насам ролята на Иван Костов е да разцепва десните

„От 20 години насам ролята на Иван Костов е да разцепва десните в България. Влиянието му е изключително силно. Ако погледнем назад във времето, ще видим, че няма нищо случайно. Костов е посочен от Луканов в първото пост-комунистическо правителство на България за министър на финансите”, заяви в ефира на „Плюс-минус. Коментарът след новините” по Нова телевизия Росен Плевнелиев, президент на България в периода 2012-2017 г."

„„Демократична България” играха мълчаливо, но заедно с Мая Манолова на втория тур."

:deal: :deal: :deal:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пон ное 11, 2019 10:44 pm

Плевню същото го каза в Панорама в петък. Тръгнал да обикаля телевизиите и да повтаря като папагал опорките на ГЕРБ. И пак думичка не обелва за последните събития с прелитането на руска военна техника и шпионските скандали. Явно се гласи за втори мандат като президент. Заради антируските му изказвания не го номинираха от ГЕРБ. Вече си е взел поука. :deal:

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » вт ное 12, 2019 10:13 am

Глупости!
Човекът казва, че не иска да участва активно в политиката, но това не му пречи да коментира.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » вт ное 12, 2019 1:34 pm

Е не е ли вярно в крайна сметка казаното от Плевню? Каква беше ролята на Костов след идването на царя? Кой издигна единния кандидат на десницата 80 годишния Неделчо Беронов на президентските избори през 2006-та или 7-ма? И по този начин подари 2-рия мандат на Първанов. Само за справка Неделчо Беронов получи 4% на първия тур, а балотажа беше между Първанов и Волен Сидеров. Костов беше основния противник за издигането на кандидатурата на Петър Стоянов за 2-ри мандат през онази година, последния имаше висок рейтинг и реална възможност да стане президент за втори път.
Това е само един от многото примери, основната заслуга на Костов е разцепването на СДС, а неговите наследници достигат още по-големи висоти в тази насока.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » вт ное 12, 2019 2:35 pm

Разбира се, че е прав президента Плевнелиев и това побърква от яд комунягите от ДСБ. Костов винаги е разцепвал дясното , кога явно кога не. Сегашните му наследници от ДъСъБето и смешната им безпринципна коалицийка от ДБ прекалено явно тръгнаха за ръчичка със сестра Галева .... :vomit:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 12, 2019 7:10 pm

Пускам отново линк за това основно заради фейсбук-коментарите - повечето от доста разочаровани от тази изява на Плевнелиев (лично аз свърших тази работа по отношение на Плевнелиев още преди много месеци ;) )...

https://www.facebook.com/groups/demokra ... 753985452/
Плевнелиев: От 20 години ролята на Костов е да разцепва десните в България
11 ноември 2019 16:36
„Ако погледнем назад във времето, ще видим, че няма нищо случайно”, заяви президентът на България в периода 2012-2017 г.

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » вт ное 12, 2019 7:21 pm

Мда, Манолова и Радев са ти доста по-симпатични, това вече го знаем. :grin1:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 12, 2019 7:38 pm

А не може ли да обърнем леко нещата - не Манолова ми е симпатична, а ГЕРБ са ми толкова крайно противни, че даже Манолова ми е по-малко противна от тях, а? :deal: :laughm:

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » вт ное 12, 2019 7:43 pm

Нямаш проблеми. :thumbup:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » вт ное 12, 2019 10:58 pm

Няма проблем някой да мрази ГЕРБ повече от комунистите и да предпочита комунистите да управляват вместо ГЕРБ. Залогът от кметските избори в София беше такъв - това да е начало на свалянето на ГЕРБ от власт и идването на комунистите. Някой да има съмнение, че БСП са си комунисти?? при положение, че си празнуват началото на диктатурата(09.09.1944), партизанските акции и поднасят цветя на Т.Живков и Г.Димитров!!
Нашият проблем беше, че някои хора се преструваха на десни и някои ги приемаха за такива. Десни обаче няма как да работят за идването на комунисти на власт, т.е. накрая излезе, че не са десни. Дори малкото "десни", които не подкрепиха Манолова на 2-ри тур не са невинни, защото през цялото време плюеха само ГЕРБ и изобщо никак БСП и Манолова!
Позицията им, че ГЕРБ им е по-голям враг от БСП стана кристално ясна на всички и ще си носят кръста за това. Явно има електорат подкрепящ такава позиция, но той е максимум 50% от електората, който досега ги е подкрепял, другият ще го загубят. Това автоматически отново зачерква възможността "много умните" да влязат в бъдещ парламент, независимо в какви коалиции ще влизат.
ГЕРБ и СДС да благодарят на "мозъчните" донори!
А вица който разказват социолозите на БСП, как лявото и дясно вече били отживелица и можело да се съюзяват(за да дойдат комунистите на власт), това са приказки за наивници от добрият лос. Пляк! Офертата на БСП към "умните десни" беше - "аз ще ви опъна веднъж публично, но вие през целото време ще викате "аз съм десен мъж, аз съм десен мъж". После сменяме позициите.. или лозунга - викате "аз съм мъжествен десен" !"
Е, разбраха се, оправиха се публично, поне в София,... но никой не си призна обръщането на резбата.
Спокойно бе хора, хомосексуализма не е наказуем в България, не се крийте все едно е престъпление! Бъдете достойни , другото е душевна и политическа педерастия! Последната обаче се наказва от избирателите, особено тези които ходят по десния тротоар! :flourish:
Последна промяна от 4uk на ср ное 13, 2019 9:06 am, променено общо 1 път.
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср ное 13, 2019 1:23 am

Отговори

Върни се в “Политика”