Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » чет юли 30, 2020 2:15 am

Ще е интересно някога да чуем Стринг да каже нещо конкретно!?
Ей на, аз казвам:
1.Протестите постепено ще спихват и най-вече ще се самокомрометират.
2.Правителството няма да подаде оставка и ще гласуваме на редовни избори. ГЕРБ ще 1-ва партия.
3.Демократична България няма да влезе в парламента.
4.Фигуранта няма да спечели 2-ри президентски мандат поради корупционни скандали около него и вопиюща неадекватност и действия, компрометиращи институцията. Даже могат да не го издигнат!?

Стринг, съгласен ли си мен? :D
Можеш да дадеш своя версия за развитието на нещата, кратка, ясна, без лакърдии! :-o
Що си мисля, че няма да го направиш, защото ще генерирараш доказателство за несъстоятелност на линията на разсъжденията ти., доколкото не се случват в реалността.
Виж аз, колко съм смел в прогнозите! Дали съм глупав или умен, ще разберем!
Ако искаш да разбереш и ти за себе си - прогнозирай. Да прогнозираш реалността е висша проверка на интелекта!
Да не би да се е объркал някой!?
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет авг 13, 2020 10:54 am

Цветан Цветанов: Ще участвам в изборите
13.08.20 в 08:48 | обновено на 13.08.20 в 09:49
Председателят на Евро-Атлантическия център за сигурност Цветан Цветанов заяви в интервю за БТВ, че на 27 август учредява партия, с която ще се яви на изборите

4uk написа:
чет юли 30, 2020 2:15 am
Ще е интересно някога да чуем Стринг да каже нещо конкретно!?
Ей на, аз казвам:
1.Протестите постепено ще спихват и най-вече ще се самокомрометират.
2.Правителството няма да подаде оставка и ще гласуваме на редовни избори. ГЕРБ ще 1-ва партия.
3.Демократична България няма да влезе в парламента.
4.Фигуранта няма да спечели 2-ри президентски мандат поради корупционни скандали около него и вопиюща неадекватност и действия, компрометиращи институцията. Даже могат да не го издигнат!?

Стринг, съгласен ли си мен? :D
...
Да - по всички точки точно обратните версии, колко ме улесняваш... :laughm:

Потребителски аватар
geoge
Регистриран: съб фев 24, 2018 10:00 am

Мнение от geoge » нед авг 16, 2020 1:02 am

Мафията си имала и митрополити :D Ники Ролекса с баща от Шесто влезе в ролята на поредния свиркаджия на Бойко :lol: ДС и БКП през седем тепета се надушват!
Ама поне малко да се беше постарал, че да не му личи какво са му написали предварително де! :lol:
Митрополит Николай беше минат с 200 от Бойко Борисов (пламенна реч)
Синджира си иде, козъта ги нема

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пет авг 21, 2020 8:37 am

"Тя си го изпроси" е дежурното оправдание на изнасилвачи и домашни насилници. [/b

Или как уж интелигентни жени, радетелки за демокрация и правата на жените оправдават лумпените до Румънското посолство.

https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8926683
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет авг 21, 2020 10:54 am

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет авг 21, 2020 11:29 am

Тия обаче яко са си поверВали, че някой ги взима насериозно.
Пеевски ще тръгне да набива пари, чрез подставени лица, за да спира някакви смешковци с потенциален електорат две точка четири. :grin1:

Някои хора грам нямат връзка с реалността. А, да, нали Христо вчера се пенявеше в някакъв лайв, че те боравели с факти, а не със спекулации.
Хайде сега, вадете, черно на бяло, доказателства, че Пеевски е платил на Барека да ви дойде пред офиса, като сте толкова отворени.
Ех, ама как ще се изкефя Шиши да им заведе на тях едно дело за клевета и да им бръкне в джобовете. Ще станат за резил на всички (не, че има накъде повече де) :grin1:

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » пет авг 21, 2020 11:32 am

Имам два въпроса:

1. Защо г-дата преди да се пенят на Пеевски, не покажат документи откъде им идва финансирането на партията за офиси и заплати. Дали не идва от един костовски олигарх или може би от няколко сини олигарси или от разни фондации обслужващи съмнителни интереси :roll:

2. Някой знае ли семейният статус на Христо Иванов - женен/неженен, с деца, без деца?

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет авг 27, 2020 12:17 am

Цветанов: Не повече от 500 000 гласа за ГЕРБ
26.08.20 в 20:10
Не повече от 500 000 гласа за ГЕРБ следващите избори. Това прогнозира в Бургас бившият заместник – председател на политическата формация Цветан Цветанов. В последната година ГЕРБ се превърна в най-мразената партия, каза още той.

doncho

Мнение от doncho » съб авг 29, 2020 8:04 pm

Червената Буруджиева за новите сталинисти от блокадите. Какво доживяхме :dontknow:

https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8950844

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт сеп 01, 2020 1:48 pm

Партията на Слави Трифонов отстрани координатор заради благодарност към Борисов
01.09.20 в 13:04

:deal:
Изпълнителният съвет и Националният съвет на "Има такъв народ" отстрани Росица Кирова като областен координатор на партията за Видин. Това съобщи във Фейсбук председателят на "Има такъв народ" Слави Трифонов. Кирова е изключена и като член на формацията. Решението е взето единодушно.

„Доколкото познавам правилата, това ще последва за всеки, който нарушава морала и устава“, написа Трифонов.

Изключването на Кирова идва само часове, след като тази сутрин тя се качи в джипа на премиера Бойко Борисов и заедно с него и зам.-министъра на регионалното развитие Николай Нанков провериха как върви строежът на пътя Видин - възел „Макреш“. В клип, излъчван на живо в социалната мрежа в профила на премиера, Кирова му благодари за свършеното за региона.

doncho

Мнение от doncho » вт сеп 01, 2020 1:53 pm

СлаФчо и той сталинист. Всеки, който каже добра дума за Борисов става "враг на народа". Разстрела кога е?

Гласувайте за "Няма такива лайнари" :deal:

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пон сеп 14, 2020 12:23 am

Вотът в БСП: Нинова печели втори мандат с 43 228 гласа, 7 914 социалисти подкрепят Добрев

Леле, 82% за Нинова. Съмненията за връзки с Борисов и Пеевски не се отразяват добре на Кирил Добрев. Ще дойде време форумни гербери да се отричат от премиера. Помнете ми думата.
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон сеп 14, 2020 3:34 am

И на Миков не му е чиста работата, доста "тактично" замаза говора на 1-2 пъти по време на интервюто (хванах само част от него вчера) :laughm: ... Ама щом в БСП точно Нинова се оказа най-малкото зло... не знам, направо останах без подходяща реплика, Манолова може от сега да започне сериозните преговори за евентуалното си бъдещо коалиране, защото май ще отхапе доста от потенциала на БСП :laughm: ...

Този избор създава повече проблеми на БСП, отколкото решава, смята бившият председател на левицата
Михаил Миков: Обикновените социалисти повярваха, че Нинова е спасителката от ГЕРБ
13.09.20 в 11:32
"Не гласувах и смятам, че този избор създава повече проблеми на БСП, отколкото решава"

Използва ли Нинова методите за печелене на избори на Цветанов
Валери Жаблянов и Атанас Мерджанов пред БНР
14.09.20 в 12:39

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » пон сеп 14, 2020 9:37 pm

Веселин Марешки е осъден на 4 години затвор за изнудване

Макар и червен до ушите, президентът ще излезе прав за мутрите във властта.
Това не е единственото дело за изнудване срещу него. Лидерът на "Воля" е обвинен от спецпрокуратурата и за изнудване чрез заплахи на седем собственици на аптеки в във Варна, Добрич, Видин, Плевен и София.
Почна да ми се изяснява защо подписва документи без да ги чете. :grin1: Излезне ли от парламента е довиждане. :flourish:
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб сеп 19, 2020 7:51 pm

Атанас Атанасов: В ДБ имаме капацитета да управляваме, имаме подготвени хора
БНТ | 09:25, 19.09.2020
В студиото на "Денят започва с Георги Любенов" Атанас Атанасов беше категоричен, че коалицията "Демократична България", част от която е ДСБ, ще се яви на следващи избори със самочувствието, че е подготвена и с амбицията да наложи в следващия парламент реформи. Според него преди всичко "Демократична България" ще се бори за това парламентът да осъществява своите правомощия, да контролира изпълнителната власт и управлението на парите.

Отговори

Върни се в “Политика”